






Opis
Znalazło się w niej 140 dyktand pogrupowanych ze względu na daną trudność ortograficzną i ułożonych od najłatwiejszych do najtrudniejszych.
Wiele tekstów ma charakter żartobliwy. Wśród dyktand są zabawne wierszyki i oraz łatwe do zapamiętania rymowanki.
140 dyktand Klasy 7-8 – Doskonała pomoc w nauce ortografii
Książka "140 dyktand Klasy 7-8" to idealne narzędzie dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej, które wspiera rozwój umiejętności ortograficznych w sposób przyjemny i angażujący. Zbiór dyktand został starannie opracowany, aby dostarczyć uczniom zarówno wyzwań, jak i radości z nauki.
Dla kogo jest ta książka?
- Uczniowie klas 7-8 szkoły podstawowej
- Nauczyciele języka polskiego poszukujący materiałów dydaktycznych
- Rodzice wspierający dzieci w nauce ortografii
- Osoby przygotowujące się do egzaminów z języka polskiego
Co zyskasz dzięki tej publikacji?
- Rozwój umiejętności ortograficznych poprzez praktyczne ćwiczenia
- Możliwość nauki w formie zabawy dzięki żartobliwym tekstom
- Stopniowe wprowadzanie trudności – od najłatwiejszych do najtrudniejszych dyktand
- Wzbogacenie słownictwa poprzez rymowanki i wierszyki
Kluczowe tematy i obszary
- Ortografia i zasady pisowni
- Ćwiczenia z dyktanda
- Teksty humorystyczne i rymowane
- Przygotowanie do egzaminów i sprawdzianów
O Autorze
Stanisław Tarkowski to doświadczony autor podręczników i materiałów edukacyjnych, który z pasją angażuje się w rozwój umiejętności językowych uczniów. Jego prace charakteryzują się przystępnym stylem oraz dbałością o jakość merytoryczną.
O Wydawcy
Wydawnictwo Olesiejuk to renomowany wydawca, który od lat specjalizuje się w publikacjach edukacyjnych. Dzięki wysokiej jakości materiałom, wspiera nauczycieli i uczniów w procesie nauczania, oferując innowacyjne i skuteczne rozwiązania.
Opis wygenerowany automatycznie na podstawie analizy cech publikacji przez system AI. Nasz algorytm dokonał samodzielnej syntezy korzyści płynących z tej książki, aby dostarczyć Ci rzetelny wgląd w jej zawartość bez udziału człowieka. Szybka informacja prosto z metadanych produktu.
Producent/osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo produktu
Dressler Dublin sp. z o.o.
Poznańska 91
05-850 Ożarów Mazowiecki
wydawnictwo@dressler.com.pl
+48 22 733 50 00
Szczegóły
Recenzje
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Zamieszczenie recenzji nie wymaga logowania. Sklep nie prowadzi weryfikacji, czy autorzy recenzji nabyli lub użytkowali dany produkt.
Nasza cena:10,87 zł
Cena sugerowana przez wydawcę: 14,99 zł
- 1
- 2








